Windows
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Windows

Discutii despre calculatoare si IT.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hello four all !Am venit pe aici ...n_n

In jos 
+2
Yoruichi
White_Cat
6 participan?i
AutorMesaj
White_Cat
Moderator
Moderator
White_Cat


feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 28
Warn :
Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/11/2008

Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Empty
MesajSubiect: Hello four all !Am venit pe aici ...n_n   Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 5:59 pm

Hy!Ma numesc Adina am 12 ani imi place sa :

-ma uit la tv
-ma joc la calculator
-sa joc football
-sa joc handball
-sa merg in natura sa stau
-sa pap tort yumi...
Astea cam sunt hobby-urile.... Smile
Imi plac mult animalele mai ales pisicile si cainii cheers imi plac deasemenea si petrecerile sunt super!Culoarea favorita: alb,roz si crem.Muzica preferata: Rock, Lenta,Usoara din aia relaxanta, japoneza cheers deci cam atat intrebari? daca aveti va raspund cu cea mai mare placere.
Sus In jos
Yoruichi
Adminu
Adminu
Yoruichi


feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 30
Localizare : In this world
Warn :
Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/11/2008

Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Empty
MesajSubiect: Re: Hello four all !Am venit pe aici ...n_n   Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 6:32 pm

Heya Sora!Welcome here have fun & new friends ma bucur ca ni te-ai alaturat noua *hugs*!
Sus In jos
Andy.dll
Adminu
Adminu
Andy.dll


masculin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 30
Localizare : C: \WINDOWS \system32
Warn :
Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Empty
MesajSubiect: Re: Hello four all !Am venit pe aici ...n_n   Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Icon_minitimeSam Noi 29, 2008 6:55 pm

Welcome pe forum Sora Hello four all !Am venit pe aici ...n_n 211925 Hello four all !Am venit pe aici ...n_n 211925 !!Merci ca teai inregistrat!!! Hello four all !Am venit pe aici ...n_n 464 Hello four all !Am venit pe aici ...n_n 464 Happy posting and have fun!!!
Sus In jos
https://windows-2.forum.st
Claudia
Moderator
Moderator
Claudia


feminin
Numarul mesajelor : 95
Varsta : 29
Warn :
Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/11/2008

Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Empty
MesajSubiect: Re: Hello four all !Am venit pe aici ...n_n   Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Icon_minitimeDum Noi 30, 2008 10:49 pm

Hola!!Welcome here Adina:* distractie placuta!!!
Sus In jos
transformed
Membru avansat
Membru avansat
transformed


masculin
Numarul mesajelor : 114
Varsta : 29
Localizare : peste tot dar nicaieri...
Warn :
Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/01/2009

Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Empty
MesajSubiect: Re: Hello four all !Am venit pe aici ...n_n   Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Icon_minitimeMier Ian 07, 2009 10:47 pm

Bine ai venit pe forum!Distractie placuta si no spam.
Sus In jos
http://spring-anime.wikiforum.ro/
win_vista
Nou venit
Nou venit
win_vista


masculin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 27
Warn :
Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/01/2009

Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Empty
MesajSubiect: Re: Hello four all !Am venit pe aici ...n_n   Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Icon_minitimeDum Ian 11, 2009 2:01 pm

Bine ai venit pe forum. Distractie placuta si happy posting.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Empty
MesajSubiect: Re: Hello four all !Am venit pe aici ...n_n   Hello four all !Am venit pe aici ...n_n Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello four all !Am venit pe aici ...n_n
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Windows :: Welcome! :: Userii noi-
Mergi direct la: