Windows
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Windows

Discutii despre calculatoare si IT.
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Angelina devine Lara Croft când trebuie să își apere familia

In jos 
AutorMesaj
Andy.dll
Adminu
Adminu
Andy.dll


masculin
Numarul mesajelor : 217
Varsta : 30
Localizare : C: \WINDOWS \system32
Warn :
Angelina devine Lara Croft când trebuie să își apere familia Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Angelina devine Lara Croft când trebuie să își apere familia Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/07/2008

Angelina devine Lara Croft când trebuie să își apere familia Empty
MesajSubiect: Angelina devine Lara Croft când trebuie să își apere familia   Angelina devine Lara Croft când trebuie să își apere familia Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 1:00 pm

Angelina Jolie a declarat că are în casă arme adevărate, de tipul celor pe care le folosea în filmul "Tomb Raider", precizând că este pregătită să le folosească pentru a-și proteja familia.

Actrița a spus că și-a cumpărat arme de foc după ce a filmat "Tomb Raider" și că ea și partenerul ei, Brad Pitt, sunt pregătiți să facă uz de acestea pentru a-și proteja familia, informează site-ul entertainmentwise.com.

"Am cumpărat arme originale de tipul celor pe care le-am folosit în <Tomb Raider> din motive de securitate. Eu și Brad nu suntem împotriva prezenței armelor în casă și avem arme. Și da, aș fi în stare să le folosesc dacă ar trebui să fac asta", a spus Angelina Jolie, într-un interviu acordat unei publicații britanice.

"Cred că m-aș putea descurca. Cred că ar ieși la iveală unele capacități de luptă în caz de nevoie", a adăugat ea.

Angelina devine Lara Croft când trebuie să își apere familia Angelina-jolie-brad-pitt-smith
Sus In jos
https://windows-2.forum.st
 
Angelina devine Lara Croft când trebuie să își apere familia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hello ^_^
» Lara Croft
» Lara Croft Tomb Raider: Anniversary
» Lara Croft Tomb Raider: Legend
» Ce trebuie sa faci ca sa ai un Windows Perfect?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Windows :: Diverse :: News-
Mergi direct la: